o nás

O nás

Jak je již napsáno v úvodu, naším prvním karavanem byla ponorka. Po větších úpravách interiéru jsme vyrazili na dovolenou do Rakouska k nádhernému jezeru Wolfgangsee i s půlročním synem.

Menší karavan tady ale asi ještě nikdo neviděl. Byli jsme tak trochu za exoty, ale i tak jsme si připadali jako králové :). Proti stanu, se kterým jsme do té doby cestovali, to byl úplný luxus, posuďte sami:

O nás - první karavan ponorka

Ale všechno má nějaký začátek. Pro nás ponorka začátkem byla. Časem jsme si pořídili větší karavan a napadlo nás, že by chtělo takto cestovat více lidí. Další cestou tedy bylo Holandsko a prohlídka tamních bazarů. Stálo to hodně úsilí, ale našli jsme si své kontakty, nyní už přátelé, kteří mají kvalitní nabídku a ví, co potřebujeme.

Cestování v karavanu se pro nás stalo symbolem svobody a klidu. Zkuste to také, začněte cestovat jinak.

Poslání

Dovážíme pouze karavany, které bychom si také koupili. Hlavním posláním je vaše radost z nově nabytého domku na kolečkách.

Vize

Naší vizí je postupný rozvoj nabídky karavanů. Také bychom rádi předali naše zkušenosti s karavaningem v podobě blogu, který by vám přinesl více informací.

Hodnoty